Edukacja i szkolenia

Podstawą właściwej, długoletniej eksploatacji transformatorów jest odpowiedni poziom wiedzy personelu eksploatującego urządzenia. Z uwagi na znaczenie transformatorów w systemie elektroenergetycznym oraz ich wartość jednostkową błędy w eksploatacji skutkują bardzo wysokimi kosztami lub znacząco skracają czas życia transformatora. Dlatego tak ważne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób eksploatujących transformatory. Mimo iż branża transformatorowa nie rozwija się tak dynamicznie jak np. sektor IT to jednak transformatory ciągle się zmieniają. Wyposażanie transformatorów w drogi osprzęt bez wiedzy jak go właściwie wykorzystać jest po prostu marnowaniem pieniędzy.

Trafo -Technika Sp. z o.o. oferuje szkolenia transformatorowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Szkolenia mogą być podzielone na bloki tematyczne zaproponowane przez nas lub dopasowane tematyką i poziomem do indywidualnych potrzeb Klienta.

Szkolimy pracowników spółek dystrybucyjnych , zakładów przemysłowych oraz firm wykonawczych. Prowadzimy również szkolenia dla Klientów końcowych, którzy wymagają szkoleń z zakresu eksploatacji transformatora w ramach dostawy nowej jednostki.

Szkolenia są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych praktyków i mogą być połączone z wizytą
w fabryce transformatorów lub na stacji elektroenergetycznej aby lepiej zobrazować tematykę szkolenia.

Mamy również w ofercie szkolenia dla producentów transformatorów.

Aby poznać szczegóły lub otrzymać ofertę prosimy o kontakt z naszą firmą za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@trafo-technika.pl lub telefonicznie +48 661-660-558

ADRES:

Trafo – Technika Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82
90-437 Łódź

TELEFON:

+48 661 660 558
+48 661 660 547

EMAIL:

biuro@trafo-technika.pl